Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

8 Ocak 2013 Salı

Firefox 18

Firefox 18
Firefox 18 final sürümü ile kullanıma sunuldu. Firefox kurulum için gerekli olan dosyayı firefox sayfasında bulamayabilirsiniz. Yazımızın devamında vereceğimiz direkt adres ile kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Bir önceki yani Firefox 16 sürümü ilk çıktıktan bir süre sonra güvenlik açığı oluşturan eklentilerin olduğunu ve derhal Firefox 15 sürüme tekrar geri dönülmesi söylenmişti. Bu yeni sürümde de aynı sorunla karşılaşmamak için Firefox 18.1 güncellemesini beklemenizi tavsiye ederim.

OS X 10.7 ve üzeri işletim sistemleri için Retina Ekran desteği ile daha önce ziyaret ettiğiniz web sitelerini daha kaliteli bir şekilde gezebileceksiniz. Web Real Time Communication (WebRTC) teknolojisine verdiği destek sayesinde video ve ses aktarımı API’si destekleniyor.

HTML
ölçekleme algoritmasında gerçekleştirilen değişiklikler ile daha yüksek görüntü kalitesine de Firefox 18 ile kavuşmuş oluyoruz. Ayrıca tarayıcı içerisinde sekmeler arası geçişlerde gözle görünür derecede artan performans ile CSS3 Flexbox implementasyonu da dikkat çekiyor. Firefox 18 güncellemesi ile tarayıcının çok daha hızlı açıldığını da belirtmek gerekir.

Firefox 18
 kurulum dosyasını indirmek için buraya tıklayın (Windows Türkçe). Farklı işletim sistemleri ve seçenekler için firefox indir sayfamızı kullanabilirsiniz.

1 yorum:

Popüler Yayınlar