Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

14 Aralık 2012 Cuma

Google Chrome Android indir

Google Chrome Android
Basit ve hızlı arayüzü birlikte sunan Google Chrome için Android tablet cihazlar ve mobil akıllı telefonlar için hazırlanmış olan versiyonudur. Masaüstü bilgisayarlarınızda kullandığınız Chrome web tarayıcınızın bütün özelliklerini mobil cihazınızda da kullanmanıza olanak sağlıyor. Android 4.0 Ice Cream Sandwich yüklü belirli sayıda mobil telefon ile uyumlu sürümün özellikleri.

- Hızlı sayfa yükleme, yakınlaştırma ve kaydırma.
- Tek bir bar yardımıyla hem arama hemde web üzerinde gezintiye imkan verir.
- Sekme yapısını destekler. Siz yeni sekme açmadıkça gizli olarak üst menüde yer alır.
- Masaüstü ve diğr cihazlarda kullanılan Google Chrome ile senkronize çalışabilir.
- Çevrimdışı olsanızda beğendiğiniz, favorilerinize eklediğiniz içeriklerinizi masaüstü Chrome tarayıcınıza iletebilirsiniz.
- Gizlilik modunu destekler. Yaptığımız hiçbir işlem kaydedilmez ve kendinizi istemediğiniz kadar özgür hissedebilirsiniz.

Google Chrome Android
Google Chrome Android Google Play üzerinden indirilip kullanılabilir durumda

Google Chrome Android Sekme Senkronizasyonu: Chrome tarayıcınızın senkronizasyon sistemini açtığınızda o anda sekmelerde açık olan tüm siteler ve girilmiş olan tüm bilgiler kaydedilir. Bu sayede kayıtlı olan oturum her zaman açık kalmış olacaktır. Tüm cihazlardan bu senkronizasyon tamamlandığında Masaüstü bilgisayarınızda açık bıraktığınız sekmeler/sayfalar chrome android kullandığınız mobil/tablet cihazınızda da aktif olacaktır ve işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır.

Android QR Kodu Tarayıcısı ile Açın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar