Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

25 Eylül 2012 Salı

Google Chrome 22

Google Chrome 2
Google Chrome 22.0.1229.79 m
Google chrome 21 ve güncellemelerinin ardından yeni bir sürüm güncellemesi yapıldı. Google chrome 22 (Sürüm 22.0.1229.79 m) yeni versiyon ile güncellendi. Yeni gelen chrome 22 üzerinde ilk göze çarpan özellik ilk çıktığından beri "Ayarlar" seçeneği için kullandığı ingiliz anahtarı simgesi oluyor. İngiliz anahtarı simgesi yerine üç adet yatay çizginin üst üste geldiği bir simge görüyoruz. Bu yeni simgeye tıklandığında ise seçeneklerin değişmediğini farkediyoruz. Yeni sekme, yeni pencere gibi seçeneklerin olduğunu görebiliyoruz. Bu kısımda değişen diğer birşey ise "Google chrome hakkında" seçeneğine tıklandığında farklı bir pencere açılıyordu. Yeni sürümde bu seçenek seçildiğinde yeni bir sayfa açılıyor (ayarlar sayfasında farklı bir sekme) bu sayfada google chrome sürümü hakkında bilgi gösteriliyor. Eğer yeni bir güncelleme varsa burada gösteriliyor.

Google Chrome 22 hakkında
Google Chrome Hakkında penceresi

Google chrome 22 hakında farkedebildiğim özellikleri yazmaya çalıştım. Yeni gelen özellikleri farkettikçe yazıyı güncelleyeceğim. Chrome ile iyi gezintiler dilerim.

Henüz google chrome tarayıcı deneyiminiz olmadıysa yada yeni bir sistem kurdunuz ve henüz sisteminizde chrome kurulu değilse, kurulum dosyası için lütfen google chrome indir sayfamızı ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar