Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

12 Ağustos 2012 Pazar

Unity 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar, isminden de anlaşılacağı üzere unity 3d oyun motoru ile geliştirilen oyunlardır. Adobe shockwave directory ve adobe flash player ile üretilen oyunlardan daha fazla kaliteli ve gerçekçidir. Tarayıcı üzerinden oynanabilmesi için gerekli olan unity 3d web player eklentisi yüklendiğinde sorunsuz şekilde bütün oyunlar oynanabilecektir. Tabi unity 3d oyunları oynayabilmeniz için sistem özelliklerinizde yeterli olmalıdır. Sistem (Donanım) özellikleriniz yeterli olmadığı zamanlarda ya oyunları açamazsınız yada açılsada takıntılar olacaktır.

Unity 3d oyunlar
Unity 3d oyunlar arasında yer alan "Maksimum hız araba sür" oyunu

Unity 3d Web Player

Unity 3d oyunları oynayabilmeniz için unity 3d web player eklentisi gerektiğinden bahsetmiştik. Unity 3d eklenti sayfasına tıklayın ve "Unity3d Player Test" başlıklı alandaki kutucuğa göz gezdirin eğer kutu içerisinde hiçbirşey görünmüyorsa eklentiye sahip değilsiniz ve aynı sayfadan kurulum dosyasını indirip kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kutu içerisinde bilgiler görünüyorsa unity 3d eklentisine sahipsiniz demektir ve unity 3d oyunları oynayabilirsiniz.

Unity 3D Oyunlar

Eğer unity 3d eklentisi kurulum işini bitirdiyseniz oyunları oynamaya hazırsınız demektir. Unity 3d oyunlar ana sayfasından en yeni ve en çok oynanan oyunları görebilirsiniz.

3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar sitesinde shockwave ve flash 11 ile üretilmiş diğer 3d oyunları da oynayabilirsiniz. Bu oyunlar için gerekli olan eklentileri indirebileceğiniz bağlantıları eklenti sayfasından edinebilirsiniz. Gerekli eklentileri edindikten sonra 3d oyunlar oynamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar