Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

8 Haziran 2011 Çarşamba

Google Chrome Otomatik Güncelleme

Google Chrome Otomatik GüncellemeGoogle chrome güncellemeleri çıktığında sitemizden "Güncelleme" kategorisi altında yayınlıyoruz. Güncellemelerin otomatik olması için yeni yollar ararken zaten google chrome otomatik güncelleme olduğunu görebildim. Uygulamada şimdiye kadar bütün güncellemeleri manuel olarak yaptım. Google chrome otomatik güncelleme özelliğinden yararlanamadım. Yinede google chrome yardım makaleleri arasında yazılan yazıları sizlere aktaracağım.

Google chrome yardım makalelerinde aynen şöyle söyleniyor.
"En son güvenlik güncellemeleriyle korunduğunuzdan emin olmak için, Google Chrome, yeni bir tarayıcı sürümünün olduğunu belirlediğinde güncellemeyi otomatik olarak uygular. Güncelleme işlemi arka planda gerçekleştirilir ve sizin bir şey yapmanızı gerektirmez."

Eğer güncelleme otomatik olmuyorsa yada kendiniz güncellemek istiyorsanız güncelleme konularımızda bahsettiğimiz yolu uygulamamızı öneriyor.

"Tarayıcı araç çubuğundaki İngiliz anahtarı simgesi küçük bir ok Google chrome ingiliz anahtarı ayarlar simgesi gösteriyorsa, bu, güncellemeler olduğu anlamına gelir. Güncellemeyi uygulamak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

1- Tarayıcı araç çubuğundaki İngiliz anahtarı simgesini tıklayın.
2- Google Chrome'u Güncelle'yi seçin. (Eğer yeni güncelleme seçeneği yoksa "Google chrome hakkında" seçeneğini seçin ve kurulum dosyalarının otomatik yüklenmesini başlatın)
3- Açılan onaylama iletişim kutusunda Yeniden başlat'ı tıklayın. Tarayıcı açık sekmeleri ve pencereleri kaydeder ve yeniden başladığında bunları otomatik olarak yeniden açar. Hemen yeniden başlatmak istemiyorsanız, Şimdi değil'i tıklayın. Tarayıcınızı bir sonraki başlatışınızda, güncelleme otomatik olarak uygulanacaktır."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar