Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

13 Mayıs 2011 Cuma

Neden Google Chrome kullanmalıyım

Neden Google Chrome kullanmalıyımWeb tarayıcısı muhtemelen bilgisayarınızdaki en önemli yazılımdır. Çevrimiçi olduğunuz zamanınızın çoğunu bir tarayıcıda geçirirsiniz: Arama yaparken, sohbet ederken, e-posta gönderirken, alışveriş ve bankacılık işlemleri yaparken, haberleri okurken ve çevrimiçi videoları izlerken genellikle bir tarayıcı kullanırsınız.Hız: Chrome, mümkün olan her yönden hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır: Masaüstünüzden hızlı bir şekilde başlatılır, web sayfalarını hemen yükler ve karmaşık web uygulamalarını hızla çalıştırır.

Basitlik: Chrome'un tarayıcı penceresi kullanışlı, temiz ve sadedir.

Chrome, ayrıca, verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış özelliklere de sahiptir. Örneğin, aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri ayarlama işlemini istediğiniz gibi, hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Güvenlik: Chrome, web üzerinde daha güvenli olmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunun için kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avına karşı yerleşik koruma, en son güvenlik güncellemelerini içerecek şekilde tarayıcının güncel durumda olduğundan emin olmanızı sağlayan otomatik güncellemeler ve diğer pek çok özellik sunar.

Ve diğer özellikler: Tarayıcı içinde çeviri, uygulamalar, uzantılar, temalar ve daha pek çok kullanışlı özellik Chrome'da yerleşik olarak bulunur.

Bu bilgiler google chrome yardım sayfasında yer almıştır. Daha fazla bilgi için google chrome yardım sayfasını ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar