Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

18 Nisan 2011 Pazartesi

Opera 11.10 Final

Opera 11.10 Final
Opera 11.10 Final bu sabah yayınlandı. Çok daha hızlı, çok daha kararlı ve çok daha becerikli.

Opera 11.10 final için Opera uzmanları son birkaç haftadır inanılmaz bir şekilde çalıştılar ve neredeyse her gün yeni bir derleme çıkararak birçok hatayı düzelttiler ve tabii ki bu arada yine bazı yenilikler de eklediler. Genel olarak bakıldığında bu versiyonda 3 farklı yenilik ön plana çıkmakta.Geliştirilmiş Bir Opera Turbo
Daha İyi bir Opera Turbo Bildiğiniz gibi düşük hızlı internet bağlantıları (toplantılarda, otellerde, hava alanlarında, vb…) her zaman her yerde işlerinizi zorlaştırmakta. Opera Turbo işte bu noktada size çözüm üretiyor. Gezindiğiniz sayfaların veri boyutunu ufaltarak, internet geziniminizi 3-4 kat veya daha fazla oranda hızlandırıyor. Daha evvelki versiyonlarda Turbo bunu yaparken aynı zamanda resim kalitesinden de ödün vermekteydi. Fakat bu versiyonla birlikte resimlerde herhangi bir kalite sorunu yaşamaksızın en iyi internet deneyimini tatmaya devam edeceksiniz. Opera uzmanları, Google'ın geliştirdiği yeni resim formatı WebP'yi kullanarak, artık kaliteden ödün vermeksizin Turbo kullanma avantajını sunuyor. Laboratuvar testlerinde görülmüştür ki ; yeni Turbo, Opera 11′e göre yaklaşık %35 daha fazla sıkıştıma yaparak ve yine yaklaşık %15 daha fazla hız sağlamaktadır.

İlk defa kurulum yapacak opera kullanıcıları opera indir sayfamızdaki adrese tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirler.

Opera kullanıcıları için güncelleme otomatik olarak yapılacaktır. Browser penceresi sağ alt köşeye baktıklarında güncelleme aşamalarını görebilirler. Güncelleme tamamlandıktan sonra opera tarayıcınızı kapatıp açtığınızda güncelleme işlemi tamamlanacaktır.

Daha detaylı bilgi için Opera Türkiye sitesini ziyaret edebilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar