Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

8 Şubat 2011 Salı

Google Rehber

Google RehberGoogle Rehber ile milyonlarca Google kullanıcısına hızlı ve ücretsiz olarak ulaşın

Daha fazla sayıda insan işletmeleri başka yerlerden çok çevrimiçi olarak aramaktadır. Bu nedenle, işletme girişinizin Google.com.tr veya Google Haritalar'da kolayca bulunduğundan emin olmanız önemlidir. Google Rehber sayesinde, harika bir giriş oluşturmak yalnızca birkaç dakika sürer ve ücretsizdir.

Girişinizi düzenleyin ve kendinizi ifade edin

İşletmeniz muhtemelen zaten Google'da gösteriliyordur, ancak yine de işletmenizi doğrulamanız ve işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekir. Girişinizle ilgili yaptığınız iyileştirmeler, bunları Google Rehber üzerinden doğruladığınızda görünmeye başlar. Ayrıca, bildirimler de ekleyebilirsiniz

Pratik ve yönetmesi kolay

Google girişiniz, web siteniz olmasa bile çevrimiçi ortamda var olmayı sağlamanın kolay bir yoldur. İstediğiniz zaman bilgilerinizi güncellemek veya girişinizi kaç kişinin görüp tıkladığına bakmak için Google Rehber'i ziyaret edebilirsiniz.

Üst düzey seçenekler, hepsi ücretsiz

Fotoğraflar ve videolar, hizmet alanınız, sattığınız markalar ve park yeri bulma gibi özel kategoriler ve müşterileri ilk kez veya devamlı alışveriş yapmaya teşvik eden kuponlarla girişinizi gerçekten göz alıcı hale getirin.

Girişinizi hemen www.google.com/places adresinde aşağıdaki adımları uygulayarak oluşturun.

Google Rehber'e kaydolmak çok basittir

Bir işletmenin sahibiyseniz, temelleri muhtemelen biliyorsunuzdur. Kolay bir yerdeyse fotoğraflar veya açıklamalar gibi fazladan öğeleri ekleyebilir veya daha sonra eklemek için geri dönebilirsiniz.

Kaydınızın sonunda, sizden gönderiminizi telefonla veya kartpostalla doğrulamanızı isteriz. Bunu, işletmeniz hakkındaki herkese açık verileri yalnızca doğru kişilerin değiştirebildiğinden emin olmak için yapıyoruz.

Şimdi de Google Rehber'i kullanmaya nasıl başlayacağınızla ilgili daha fazla bilgi edinelim!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar