Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

1 Ekim 2010 Cuma

Windows Live Messenger 2011 Türkçe Tam Sürüm

Windows Live Messenger 2011 beta sürümleri daha önceden microsoft tarafından yayınlanmıştı. 1 Ekim 2010 itibariyle tam sürüm Türkçe dil desteğiyle indirilmeye sunuldu.

Windows Live Messenger 2011 Türkçe tam sürüm minimum gereksinimleri:
İşletim sistemi: 32-bir ve 64-bit Windows Vista Service Pack 2 sürümleri ile Windows Vista Platform Güncelleştirmesi veya Windows 7 veya Windows Server 2008Service Pack 2 ve Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 Platform Güncelleştirmesi (Windows XP işletim sisteminde çalışmıyor).

İşlemci: 1,6 GHz veya daha hızlı Bellek: 1 GB veya daha fazla RAM

Çözünürlük: En az 1024 × 576

Internet bağlantısı: Internet işlevselliği için çevirmeli veya geniş bant Internet erişimi gerekir (ayrı olarak sağlanır). Şehiriçi veya şehirlerarası ücretler uygulanabilir.

Grafik veya ekran kartı: Windows Live Movie Maker için DirectX 9 veya üstünü ve Shader Model 2 veya üstünü destekleyen bir ekran kartı gerekir.

Windows Live Messenger 2011 Yenilikleri:

Sohbetten çok daha fazlası
Sohbetten çok daha fazlası
Arkadaşlarınızla daha çok eğlenin. Web kamerası* kullanarak yüz yüze yüksek tanımlı (HD) sohbet edin, fotoğraflı slayt gösterisi başlatın, çevrimiçi video izleyin ve web'de bulduğunuz bağlantıları paylaşın.

Çevrimiçi dünyanız tek bir yerde
Çevrimiçi dünyanız tek bir yerde
Messenger web üzerindeki en önemli sosyal güncellemeleri tek bir yerde topladığından, arkadaşlarınızın Facebook, MySpace ve LinkedIn gibi web sitelerinde yeni fotoğraf gönderdiğinden, durumlarını güncelleştirdiğinden ve yaptıkları diğer etkinliklerden her zaman haberiniz olur.

Hareket halindeyken Messenger
Hareket halindeyken Messenger
Evden uzakta, yoldayken bile bağlantınızı sürdürün. Cep telefonunuzda Messenger kullanarak kimlerin çevrimiçi olduğunu görün, arkadaşlarınızla sohbet edin ve sosyal güncellemeleri öğrenin.

Tam ekran HD görüntülü sohbet başlatın
Yüksek tanımlı bir web kamerası kullanarak tam ekran görüntülü sohbet edin ve görüntülü sohbetinizi bir üst düzeye taşıyın. HD görüntülü sohbet için, sizin ve arkadaşınızın bilgisayarında bir HD web kamerası bulunması ve en son Messenger sürümünün yüklü olması gerekir.

Kullandığınız web sitelerindeki güncellemeleri görün
Kullandığınız Facebook, MySpace ve LinkedIn gibi hizmetleri ekleyin ve bu sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla ilgili güncellemeleri Messenger'da görün.

Sürüm İsimleri:
Windows Live Messenger 2011
Windows Live Messenger 2011 Final
Windows Live Messenger 2011 Full
Windows Live Messenger 2011 Yapı 15.4.3502.922

Windows Live Messenger 2011 Yükle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar