Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

5 Temmuz 2010 Pazartesi

Opera 10.60

Opera 10.53 ün üzerinden fazla bir zamaman geçmemesine rağmen Opera 10.60 versiyonu ile karşımızda. İlk göze çarpan yeniliği sağ üst köşedeki menü butonu. Önceki versiyonlarında sadece Operanın O harfi kırmızı arkaplan ile sergilenmişti. Ordaki butonun menü seçeneklerini açtığının farkına varamayan kullanıcılar şikayet etti belliki. Opera yetkilileri bu versiyonla bu butonun üzerine "Menü" ibaresini koymuşlar. Diğer hali aslında daha güzeldi.

Opera 10.60

İkinci göze çarpan yeniliği Yeni sekme karşılama ekranı görünümü. Arkaplan değişmiş ve web kısayolları kutuları değişmiş. Üst orta kısımdaki arama kutusu kaldırılmış.

Opera 10.60

Görebildiğim yeni özellikler bunlarla sınırlı. Arkaplanda çalışan özellikleri ve güvenlik olarak ta değişikliğe uğramış olmalı opera.

Opera güncellemeleri hakkında şurdaki güncelleme yazımızda bilgi vermiştik. Bilgisayarınıza ilk defa bir kurulum yapacaksanız şurdaki sayfamızı inceleyin.

Operayı ilk açtığınızda eski sürümü kullanıyorsanız kendini güncelleyecektir (Ben böyle farkettim).

1 yorum:

 1. Menü'yü kaldırabilirsiniz, yada menü yazısını kaldırabilirsiniz. Sadece O menü > Görünüm > Araç çubukları > O menüye tıklatınca sarı çerçeve içine girecek. > Stil Sadece resimler > Tamam ya da yerleşim'den kapalı yaparak kaldırabilirsiniz.

  İsmini de değiştirebilirsiniz: http://www.operaturkiye.net/omenu-ismini-degistirin

  Eski profili kullandığınız için olsa gerek hızlı erişim arama kutusu kaybolmuş. O menü > Ayarlar > Tercihler > Aramalar > hızlı erişimde olmasını istediklerinizi teker teker seçerek > Düzenle > Hızlı erişimde göster > Bu sayede sadece hızlı erişimde olmasını istdiklerinizi ayırabilirsiniz.

  Ayrıca Opera hakkındaki güncel incelemeleri www.operaturkiye.net adresinde bulabilirsinizi.

  Ülkemizden tarayıcı konusunda duyuru yapan sitelerin olduğunu görmek sevindirici....

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar