Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

12 Haziran 2010 Cumartesi

Google Chrome 5 Güncelleme

Google chrome 5 (5.0.375.70) ile yeniden güncellendi. Eğer ilk defa google chrome kullanaksanız direkt olarak Google Chrome 5 'i google chrome indir sayfamızdan indirebilirsiniz. Eğer kullandığınız mevcut google chrome'u güncellemek isterseniz aşağıdaki anlatımı takip ederek güncel google chrome 5 sahibi olabilirsiniz.

1. Google chrome'u açın. Aşağıdaki resimdeki simgeye tıklayın ve açılan menüden "Google Chrome Hakkında" seçeneğini seçin.

Önizleme
Google chrome 5 güncelleme

2. Açılan pencereden (Güncelse çıkmayacaktır) "Şimdi Güncelle" butonuna tıklayın ve güncellenmesini bekleyin (İnternet hızınıza göre süre değişecektir).

Önizleme
Google chrome 5 güncelleme

Güncelleme tamamlandıktan sonra aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak (Bu değişikliğin etkinlik kazanması için lütfen tüm Google Chrome pencerelerini kapatıp Google Chrome'u tekrar başlatın).

Önizleme
Google chrome güncel sürüm yükseltme

Çıkan bu pencere (uyarı) dan sonra denileni yapıp (Google chrome'u kapatıp açmak) güncellememizi tamamlamış olacağız. Güncelleme işlemi eğer düzgün yapılmışsa aşağıdaki pencereyi görmemiz gerekiyor (Google Chrome 5.0.375.70)

Resim önizleme
Google chrome güncelleme işlemleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar