Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

5 Kasım 2008 Çarşamba

Google Chrome Güncelleme Güncel Anlatım

Google chrome 0.2.149.30 sürümünden sonra yeni bir sürüm çıkardı. Chrome'u güncellemek için yapmamız gerekenler ise şunlar:

Ayarlar çubuğundan Ayar butonuna tıklıyoruz oradan 'Google Chrome Hakkında' seçiyoruz. Açılan pencerede güncelleme yapılmadıysa 'Yeni bir Google Chrome sürümü hazır' yazısını görüyoruz. Hemen yanında bulunan 'Şimdi Güncelle' butonuna tıklıyoruz.

Google Chrome Güncelleme

Sonrasında 'Google Chrome güncellendi' uyarısı geliyor. Ayrı bir pencerede 'Bu değişikliğin geçerli olması için lütfen tüm Chrome pencerelerini kapatın ve Chrome'u tekrar başlatın.'

Bu değişikliğin geçerli olması için lütfen tüm Chrome pencerelerini kapatın ve Chrome'u tekrar başlatın.

Tamam deyip Chrome'u kapatıp tekrar açıyoruz. Google Chrome hakkında bölümüne tekrar geldiğimizde Chrome'un 0.3.154.9 sürümüne güncellendiğini görebiliyoruz.

Google Chrome Güncel

Daha önceki yani 0.2.149.30 sürüm chrome hakkında sayfasında;

'Google Inc. Telif Hakkı © 2006-2008 Google Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazılımın bazı bölümleri şu adreste açıklandığı gibi üçüncü taraflar tarafından lisanslanmıştır: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=100336' yazıları varken yeni sürüm 0.3.154.9 sürümdeki hakkında penceresinde ise;

'Telif Hakkı © 2006-2008 Google Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Google Chrome, Chromium açık kaynak projesi ve diğer açık kaynak yazılımlar ile oluşturulmuştur. Google Chrome Hizmet Şartları' yazısı bulunuyor.

4 yorum:

 1. yaw benimki 2. bişey ama 3 olmuyor ordan denedim en son 2 diyor :(

  YanıtlaSil
 2. Google chrome 2 yüklüyse güncellesenizde 2 olarak devam ediyor. Google chrome 3 yada google chrome 4 sürümleri için kurulum dosyasını indirmeniz gerekiyor.

  Google chrome 4 için aslında buna gerek kalmıyor. Eğer google chrome 3 kullanıyorsanız güncelleme yaptığınızda 4.cü sürüme yükseldiğini göreceksiniz.

  YanıtlaSil
 3. yaw kardes ben indirdim ama bi siteey girdim sonra pcyi kapadım 3 saat sora pcyi actım ne googleye nede baska siteye girebiiyom acil yardım ltfn

  YanıtlaSil
 4. çok fazla kilitleniyor chrome ne acaba.bazı siteleri de hiç açmıyor. explorerin gerinde kalıyor diyebilirim.bide 8 adet hızlı erşim penceresi yeterli degil artırılabilirmi.cvp ltfn.

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar