Unity 3D Oyunlar

Unity 3D Oyunlar
Unity 3D Oyunlar

8 Eylül 2008 Pazartesi

Google Chrome Otomatik Öneriler

Google Chrome, otomatik olarak ilgili sorgular, tarama geçmişinizden eşleşmeler ve adres çubuğu girişinize dayanan popüler web adreslerini önerebilir. Örneğin; adres çubuğuna 'google chrome indir' yazdığınızda önerilen web hedefi olarak 'http://www.googlechromeindir.com' getirilebileceği gibi, 'google chrome indir web kaynakları' önerilen arama sorgusu da getirilebilir.

Varsayılan arama motorunuz alternatif bir öneride bulunmadığı sürece adres çubuğunda otomatik önerileri görüntülemek için varsayılan olarak Google Öneri hizmeti kullanılır.

Google Chrome Otomatik Öneriler

Bu önerileri kapatmak için aşağıdaki adımları takip etmemiz yeterli olacaktır.

1. Araçlar menüsünü araçlar menüsü tıklayın.
2. Seçenekler'i belirtin.
3. Temel Bilgiler sekmesini tıklayın.
4. 'Arama Motorları' iletişim kutusunu açmak için Yönet düğmesini tıklayın.
5. 'Adres çubuğuna girilen aramaları ve URL'leri tamamlamak için bir öneri hizmeti kullan' onay kutusunun işaretini kaldırın.
6. İşiniz bittiğinde 'Arama Motorları' ve 'Google Chrome Seçenekleri' iletişim kutuları için Kapat düğmelerini tıklayın.

Google Chrome Otomatik Öneriler

2 yorum:

  1. Olayi biraz daha gelistirip internet uzerinden face scan yapabilmeniz mumkun mu?
    (Ornek olarak siteye bir fotograf yukleyip arama motoruna bagli olan sitelerde o ya da benzer yuzleri scan eden bir program gelistirecek mi?)

    YanıtlaSil
  2. Google arama sağlayıcısı (silinenler için);

    {google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:bookmarkBarPinned}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:omniboxStartMarginParameter}ie={inputEncoding}

    YanıtlaSil

Popüler Yayınlar